Get Adobe Flash player

Ömer Nasuhi Bilmen İlmihali

Ödüllü Kitap Okuma Yarışması Başvuruları Başlıyor.

Türkiye geneli organizasyonu Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Ankara Asilder Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından yapılan, Şanlıurfa ili organizasyonunu ise COŞANLAR Gençlik Kulübümüzün üstlendiği İlmihal Yarışması’nın başvuruları başladı.

Okuma alışkanlığının istenilen düzeyde olmadığı günümüzde; okuyan, düşünen ve okuduklarıyla hayatına yön veren bireylerin yetişmesine katkı sağlanması, halkımızın ve özellikle gençlerimizin sahih kaynaklarla  buluşması için bu yarışma düzenlendi.

Geleneksel hale getirilmesi planlanan ödüllü kitap okuma yarışmasının ilki, Ömer Nasuhi Bilmen İslam İlmihalinden yapılacaktır.

18 yaş altı ve üstü olmak üzere, cinsiyet ayrımı olmadan, 2 kategoride yapılacak yarışmada, Türkiye genelinde dereceye girenlere ve ayrıca her ilde dereceye girenlere ödüller verilecektir.

18 Mayıs 2013 Cumartesi Günü, tüm Türkiye’de aynı anda yapılacak bir sınavla, Türkiye geneli ve ilimizde dereceye girenler belirlenecektir.

Yarışma başvuruları,  www.ufkayolculuk.com  web sitesinden yapılacaktır. Başvurular 12 Nisan 2013 Cuma gününe kadar devam edecektir.

Ufka Yolculuğumuzda birlikte olmak dileğiyle…

Yarışma başvurusu için tıklayınız.

http://www.ufkayolculuk.com/il-sorumlulari/sanliurfa/

Ayrıntılı bilgi ve kitap temini için; 0532-570-5749

Adres: Yıldız Meydanı, Ulucamii Karşısı, 1001. Sk. No:4 Daire:1

Bu yazı 834 kez görüntülendi.

Share to Yandex
Share to Google Plus

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


resimde gördüğünüz metni girin.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>